Novoročný zborový bedmintonový turnaj 2017

Už po šiestykrát sme začali rok športovo. Tentokrát v štvrtok 5.1.2017 sa v Liptov Aréne zišlo zhruba 50 ľudí, aby zistili ako dokážu obstáť aj v bedmintone. Spolu 19 dvojíc (tímov) súťažilo v štandardných troch kategóriách (začiatočníci, mierne pokročilí, pokročilí) a bolo sa na čo pozerať. Nikto sa nesťažoval a aj tí, ktorí nehrali o pódiové umiestnenie si zahrali do sýtosti. Niektorí zúčastnení využili aj možnosť zahrať si stolný tenis a zaručene všetci ochutnali kulinárske umenie nášho Martina Cupru v podobe dobrého guláša.

Rozhodcovskú stránku mal na zodpovednosti Gabriel Blcháč a jeho pravou rukou bol Martin Sochor. Tu Vám ponúkame ešte niekoľko postrehov koordinátora turnaja Ján Blcháča ml.:

„Bedminton je skvelý šport, ktorý vie prepojiť rôzne generácie aj športové úrovne. Navyše čas medzi zápasmi je skvelou príležitosťou lepšie spoznať známych a stretnúť aj nových zatiaľ neznámych ľudí. Tento rok sa nám to opäť potvrdilo a preto v tom chceme pokračovať ďalej. Jedinou komplikáciou bol fakt, že turnaj vyšiel na pracovný deň, no napriek tomu nás účasť príjemne prekvapila. Očakávali sme aspoň 15 tímov, prišlo 19.“

RV

Foto z turnaja: https://www.ecavlm.sk/novorocny-zborovy-bedmintonovy-turnaj-2017/

Video z turnaja: https://www.youtube.com/watch?v=_c6NEVM0ENY&feature=youtu.be

Poradie:

Pokročilí:

  1. miesto – Lukáš Havlík a Janka Jandová
  2. miesto – Matúš Stáňa a Martin Štulrajter
  3. miesto – Ivka Jančušková a Lukáš Mikuláš

Mierne pokročilí:

  1. miesto – Milan Gejdoš a Adam Gejdoš
  2. miesto – Edo Jančuška a Timo Hliva
  3. miesto – Erika Marková a Ninka Líčková

Začiatočníci:

  1. miesto – Kristián Cupra a Oliver Cupra
  2. miesto – Katka Paulínyová a Lucka Čajková
  3. miesto – Marek a Maťka Pápayovci