Ubytovanie

OLYMPUS DIGITAL CAMERACirkevný zbor ponúka aj možnosť ubytovania pre rôzne záujmové skupiny. Ide skôr o priateľskú službu v priestoroch, ktoré zbor využíva aj na iný účel (ako bohoslužobný priestor). Takéto ubytovanie je možné v zborovom priestore v mestskej časti Ploštín – google mapa. Turistická mapa.

Tento zborový priestor má 15 lôžok a minimálne raz toľko menej náročných hostí môže využiť aj svoje spacáky a karimatky. V rámci vnútromisijných aktivít sa neraz stane, že tento priestor obýva aj 35 mladých ľudí. K dispozícii sú zrekonštruované sociálne zariadenia (muži / ženy), päť lôžkových izieb (2+5+3+3+2), jedáleň, kuchyňabus_plostin so zrekonštruovaným zariadením (sporák, umývačka riadu a pod.) a spoločenská miestnosť pre cca 35 ľudí. Vykurovanie v zimných mesiacoch je zabezpečené ústredným kúrením na pevné palivo. V tesnej blízkosti budovy sa nachádza autobusová zastávka MHD Lipt. Mikuláš, linky č.3 a č.4.

O atraktivite prostredia regiónu Liptov sa dozviete viac na http://www.visitliptov.sk. Aspoň v krátkosti však spomenieme, že obcou prechádza Liptovská cyklomagistrála a v zime poteší neďaleký lyžiarsky vlek. Malý kopec Rohačka, vypínajúci sa nad obcou, je mäkkou začínajúcich paraglidingistov a freeride-MTB bikerov.

FOTOGALÉRIA

Rezervácia ubytovania na tel: +421 911 392 584, e-mail: riaditel()ecavlm.sk


Pohľad ECAV LM na veľkú mapu