Poradenstvo

Biedni a chudobní hľadajú vodu, ale jej niet, ich jazyk smädom schne. Ja, Hospodin, ich vypočujem, ja ich neopustím.  (Iz.41:17)“

Hoci zbor tvorí množstvo ľudí, chceme, aby sme tu boli, pokiaľ je to možné, pre každého.

Každý prechádza počas života mnohými úskaliami a tie netreba zamiesť pod koberec. Často treba riešiť stav, na ktorý sa ani nevieme pripraviť. Ak si prechádzate niečím podobným a vo vašom živote, vašich vzťahoch, postojoch zúri poriadna búrka, príďte za nami. Boh nám v Biblii, ale aj počas našich životov dáva nájsť odpovede a my budeme radi, ak Vám v tomto nachádzaní, nachádzaní pokoja, budeme môcť pomôcť, poradiť. Naše kontakty nájdete tu.

Ako však hovoria naši kolegovia lekári: „najlepšia liečba je prevencia“ a my Vás preto radi privítame aj na ktoromkoľvek zo zborových stretnutí určených vašej vekovej kategórií. Je si z čoho vyberať – spevokol, biblická hodina, stretnutia manželov, zborové výlety, … (pozrite časť „O nás“). Nejde len o stretnutie, ale o vytváranie spoločenstva, ktoré obohacuje vzájomne nás všetkých. Tak vytvárame jednu Božiu rodinu, ktorá sa spolu teší aj plače. V Bohu spolu môžeme nájsť útočisko aj pomoc.