Pozývame

Dištriktuálny deň VD 20221 v pripravovanej podobe kvôli zhoršujúcej sa pandemickej situácii bude presunutý do virtuálneho priestoru.

Ponúkame všetkým televízne Služby Božie z Chrámu sv. Trojice z Prešova, ktoré bude vysielať RTVS na Trojke v nedeľu 19. 9. 2021 o 9. 30 s témou DD VD 2021 „Labyrint sveta a raj srdca“. Vzhľadom na to, že aj okres Prešov je budúci týždeň v oranžovej farbe (čo tiež prináša obmedzenie počtu účastníkov), budú Služby Božie určené len pre účastníkov z domáceho prešovského cirkevného zboru.

Ponúkame cirkevným zborom VD aj pripravované divadelné predstavenie divadla Exodus  „Tajomný labyrint“ na Veľkej scéne Divadla Jonáša Záborského v Prešove. Divadelné predstavenie sa uskutoční v nedeľu 19. 9. 2021 o 16. 00 hod. na Veľkej scéne Divadla Jonáša Záborského v režime OTP (očkovaní, testovaní, po prekonaní COVID-19). Vstupné na divadelné predstavenie je dobrovoľné.

Je nutné prihlásiť sa na divadelné predstavenie do 15. 9. 2021 a to cez prihlasovací formulár na https://vdecav.sk/divadlo/