Novoročný zborový bedmintonový turnaj 2015

m35V zdravom zbore, zdravý duch. Príležitosť stretnúť sa v novom roku aj inak ako pri koláčiku sme si opäť nemohli nechať ujsť, a tak sme sa hneď koncom novembra pustili do príprav. Výsledkom bol ďalší ročník novoročného zborového bedmintonového turnaja, ktorý sa konal tretieho januára už tradične v Liptov Aréne.

26 bedmintonových dvojíc predviedlo na ihriskách skutočne skvelý výkon. Začiatočníci opäť o niečo pokročili, pri mierne pokročilých už rozhodcov pod taktovkou skúsených manželov Jandovcov začínali boleli krky (sledovať kvalitné dlhé výmeny nie je ľahké) a pokročilí už tradične zviedli boje, ktoré si každý musel vychutnať. Vždy niekoľko ľudí v hľadisku a práve nehrajúci hráči na kurtoch vytvárali zápasom tú správnu turnajovú kulisu. Len ich všetkých musíme naučiť ešte viac povzbudzovať;-].

Občerstvenie tiež muselo byť a nebolo hocijaké. Výborný guláš pre nás všetkých pripravil tandem rodín Cuprovcov a Mikulášovcov a naše žalúdky priebežne zásobovali koláčiky od našich účastníkov. K tomu čajík a kávička servírované našimi dievčatami Stančou a Jenny a dobrá nálada sa mohla krájať.

Mne osobne najväčšiu radosť urobilo vidieť všetkých ľudí pohromade a aj keď som sa nestihol so všetkými porozprávať verím, že nás to opäť zdravo spojilo. Už teraz sa teším nielen na ďalší ročník, ale aj na všetky ďalšie aktivity v tomto roku. Do skorého videnia, priatelia.

Za organizačný výbor NZBT

Ján Blcháč ml.

FOTOGALÉRIA (foto: Evka Žiaranová)

Výsledky turnaja:

Začiatočníci

  1. miesto – Michelle a Vanesska Cuprové
  2. miesto – Kamila Astafyeva a Evka Žiaranová
  3. miesto – Erika Marková a Janka Profantová st.

Mierne pokročilí

  1. miesto – Lenka Pooch a Martin Galko
  2. miesto – Jarko senior a Jarko junior Markovci
  3. miesto – Stanka Pethӧvá st. a Jelka Rusinová

Pokročilí

  1. miesto – Lukáš Havlík a Janka Jandová
  2. miesto – Edo jančuška a Ivčo Košík
  3. miesto – Domino Pethӧ a Aďka Foltová